MPA 16
MPA 2016 NA FACEBOOK'U
MPA 2015
MPA D2 2015/2016
MPA D2 2015/2016 FB
MPA15 NA FACEBOOK'U
MY NA FACEBOOK'U

Federacja Amatorskich Drużyn Hokeja

Drużyny uprawnione do gry w MPA

 

Poniżej przedstawiam listę drużyn zgłoszonych do przyszłorocznych MPA.

Cieszy nas rosnąca liczba drużyn zainteresowanych grą w turnieju o Mistrzostwo Polski Amatorów.

 

W terminie do 7 dni wskażemy nowy podział na grupy w Dywizji 2 (w związku ze zwolnieniem się jednego miejsca przez Sigmę Katowice), system rozgrywek Dywizji 3 oraz poinformujemy, które drużyny będą miały możliwość przejścia z Dywizji 3 do Dywizji 2.

 

Przypominamy kolejny punkt terminarza:  Do dnia 31.10.2017 zgłoszenia miejsc i współorganizatorów Turniejów Finałowych D1, D2 i D3. Zapraszamy!

Do dnia dzisiejszego otrzymaliśmy propozycję organizacji Turnieju D2 od drużyny z Poznania.

Cały terminarz znajdziecie Państwo na końcu niniejszej korespondencji.

 

Zgłoszenia do MPA 2017/2018

Uprawnieni do gry w D1

1. Unia Oświęcim
2. Pionier Tychy
3. Vikings Oświęcim
4. Mad Dogs Sopot
5. Polonia Bytom
6. Goldwell Gdańsk
7. Górale Nowy Targ
8. Podhale Nowy Targ
9. Cracovia Amatorzy
10. Wojownicy Oświęcim
11. Zagłębie Sosnowiec
12. GKH Gdynia
13. Tychy Knights
14. Husaria Białystok
15.  Wolves Tychy

16.  Zagłębie Sosnowiec II

 

Uprawnieni do gry w D2

1. Dragons Gdańsk
2. Sielec Sosnowiec

3.  Nesta Toruń

4.  Szerszenie Oświęcim

5.  Krynickie Diabły

6.  Czarty Kraków

7.  Marvins Oliwa Hockey Team

8.  Orły Oleśnica

9.  LHT Lublin

10. Chwiałka Hokey Club

11. Baribals Kobiór

12.  ………………………….

 

Uprawnieni do gry w D3:
1. Katowickie Byki

2. Łotry Kraków

3. GTA Polonia Bytom

4. SSH Sokoły Nowy Targ

 

Nowe dużyny zgłoszone do Dywizji 3:

1. DRWALE Czarny Dunajec

2. ADH Naprzód Janów

3. STV Katowice

4. Warsaw Kings

 

Pozdrawiamy

Zarząd Federacji

 

Terminarz na sezon 2017/2018

Szanowni Państwo,

Poniżej przedstawiam terminarz na zbliżający się sezon rozgrywek amatorskich -17 MPA w roku 2018.

 

Terminarz:

1. Do dnia 30.09.2017 zgłoszenia drużyn do Dywizji I, II i  III.

2. Do dnia 31.10.2017 zgłoszenia miejsc i współorganizatorów Turniejów Finałowych D1, D2 i ewentualnie D3.

3. Do dnia 15.11.2017 komunikat o wyborze współorganizatora, ogłoszenie zasad przeprowadzenia turniejów finałowych MPA oraz określenie kalendarza gier i par barażowych, jeżeli będzie taka potrzeba.

4. Do dnia 31.11.2017 wpłata pierwszej części wpisowego do rozgrywek 1000 zł na konto Federacji (potwierdzenie udziału w rozgrywkach).

5. Do dnia 15.12.2017 określenie terminów rozegrania MPA D1 i D2 i ewentualnie D3.

6. Do dnia 31.01.2018 zgłoszenie składów drużyn uczestników rozgrywek  MPA max. 30  uczestników.

7. Do dnia 28.02.2017 wpłata drugiej części wpisowego do rozgrywek.

8. Do 30 dni przed turniejem możliwość dopisania / zamiany bramkarza

9. Wstępna weryfikacja zawodników zgłoszonych do udziału w MPA do 28 dni przed rozgrywanym turniejem.

 

Pozdrawiam

Zarząd

 

Układ grup na 17 MPA w roku 2018

Układ grup na 17 MPA w roku 2018 (w przypadku gdy żadna drużyna nie zrezygnuje z gry)

Dywizja 1 2018

A

B

C

D

Unia Oświęcim

Pionier Tychy

Vikings Ośwęcim

Mad Dogs Sopot

Podhale Nowy Targ

Górale Nowy Targ

Goldwell Gdańsk

Polonia Bytom

Cracovia Amatorzy

Wojownicy Oświęcim

Zagłębie Sosnowiec 1

GKH Gdynia

Zagłębie Sosnowiec 2

Wolves Tychy

Husaria Białystok

Tychy Knights

 

Dywizja 2 2018

A

B

C

Dragons Gdańsk

Sielec Sosnowiec

Nesta Toruń

Krynickie Diabły

Szerszenie Oświęcim

Sigma Katowice

Czarty Kraków

Marvins Oliwa Hockey Team

Orły Oleśnica

Baribals Kobiór

Chwiałka Hockey Club

LHT Lublin

 

Dywizja 3 2018:

Katowickie Byki

Łotry Kraków

GTA Polonia Bytom

Sokoły Nowy Targ

 

Klasyfikacja końcowa D1 , D2, D3 po 16 MPA 2017

Klasyfikacja końcowa 16 MPA 2017

Dywizja 1 - Białystok

1. Unia Oświęcim

2. Pionier Tychy

3. Vikings Oświęcim

4. Mad Dogs Sopot

5. Polonia Bytom

6. Goldwell Gdańsk

7. Górale Nowy Targ

8. Podhale Nowy Targ

9. Cracovia Amatorzy

10. Wojownicy Oświęcim

11. Zagłębie Sosnowiec

12. GKH Gdynia

13. Tychy Knights

14. Husaria Białystok

15. Dragons Gdańsk

16. Sielec Sosnowiec

Spadek do Dywizji 2 Dragons Gdańsk i Sielec Sosnowiec

Dywizja 2 - Sosnowiec

1.  Wolves Tychy

2.  Zagłębie Sosnowiec II

3.  Nesta Toruń

4.  Sigma Katowice

5.  Szerszenie Oświęcim

6.  Krynickie Diabły

7.  Czarty Kraków

8.  Marvins Oliwa Hockey Team

9.  Orły Oleśnica

10.  LHT Lublin

11.  Katowickie Byki

12.  Łotry Kraków

Awans do Dywizji 1: Wolves Tychy i Zagłębie 2 Sosnowiec

Spadek do Dywizji 3: Katowickie Byki i Łotry Kraków

 

Dywizja 3 – Bytom

1.     Chwiałka Hokey Club

2.     Baribals Kobiór

3.     GTA Polonia Bytom

4.     Sokoły Nowy Targ

Awans do Dywizji 2: Chwiałka Hockey Club i Baribals Kobiór

 

MPA D2 Sosnowiec 2017 rok

Rusza MPA Amatorów Dywizji II - Sosnowiec 21-23.04.2017.

Więcej na FB, kliknij na logo.

MPA_D2_Sosnowiec_2017

 
Szukaj
Licznik Wizyt
mod_vvisit_counterDziś29
mod_vvisit_counterWczoraj172
mod_vvisit_counterTydzień494
mod_vvisit_counterMiesiąc2510
mod_vvisit_counterWszystkie174156
Sponsoring
Patronat

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuje.