Federacja Amatorskich Drużyn Hokeja

Harmonogram Turnieju MPA D1

 

HARMONOGRAM MECZÓW MPA D1 SOSNOWIEC 25-28.04.2019

 

25.04.2019. CZWARTEK


8:00 - POLONIA BYTOM – MARVINS OLIWIA HOCKEY TEAM
9:15 - MAD DOGS SOPOT – VIKINGS OŚWIĘCIM
10.30 – WOJOWNICY OŚWIĘCIM – KRYNICKIE DIABŁY
11:45 – GOLDWELL GDAŃSK – PIONIER TYCHY
13:00 – UNIA – KNIGHTS TYCHY
13:45 – OTWARCIE XVIII MPA SOSNOWIEC

14:30 – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – GKH GDYNIA
15:45 – CRACOVIA KRAKÓW – HUSARIA BIAŁYSTOK
17:00 – WOLVES TYCHY – PODHALE NOWY TARG
18:15 - MARVINS OLIWIA HOCKEY TEAM – VIKINGS OŚWIĘCIM
19:30 – POLONIA BYTOM - MAD DOGS SOSPOT
20:45 – KRYNICKIE DIABŁY – PIONIER TYCHY

22:00 – WOJOWNICY OŚWIĘCIM – GOLDWELL GDAŃSK

 

26.04.2019. PIĄTEK


8:00 – KNIGHTS TYCHY – GKH GDYNIA
9:15 - UNIA OŚWIĘCIM – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
10:30 - HUSARIA BIAŁYSTOK – PODHALE NOWY TARG
11:45 - CRACOVIA KRAKÓW – WOLVES TYCHY
13:00 - MAD DOGS SOPOT - MARVINS OLIWIA HOCKEY TEAM
14:15 – VIKINGS OŚWIĘCIM – POLONIA BYTOM
15:30 – GOLDWELL GDAŃSK – KRYNICKIE DIABŁY
16:45 – PIONIER TYCHY – WOJOWNICY OŚWIĘCIM
18:00 – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – KNIGHTS TYCHY
19:15 – GKH GDYNIA – UNIA OŚWIĘCIM
20:30 – WOLVES TYCHY – HUSARIA BIAŁYSTOK
21:45 – PODHALE NOWY TARG – CRACOVIA KRAKÓW

27.04.2019r. SOBOTA


10:00 – MIEJSCE 1 GR. A (A1) – 2 MIEJSCE GR. C (C2)
11:30 – MIEJSCE 1 GR. D (D1) – 2 MIEJSCE GR. B (B2)
13:00 – MIEJSCE 1 GR. C (C1) – 2 MIEJSCE GR. A (A2)
14:30 – MIEJSCE 1 GR. B (B1) – 2 MIEJSCE GR. D (D2)
16:00 – MECZ O UTRZYMANIE MIEJSCE 4 GR. A (A4) – MIEJSCE 4 GR. C (C4)
17:15 – MECZ O UTRZYMANIE MIEJSCE 4 GR. B (B4) – MIEJSCE 4 GR. D (D4)
19:00 – PÓŁFINAŁ – A1/C2 – D1/B2

21:00 – PÓŁFINAŁ – B1/D2 – C1/A2

28.04.2019r. NIEDZIELA


10:00 – MECZ O 3 MIEJSCE
12:00 – MECZ O 1 MIEJSCE

 

LOGISTYKA: MECZ – ROZJAZD - CZYSZCZENIE LODU - MECZ

 

Harmonogram Turnieju MPA D3

Mistrzostw Polski Amatorów Dywizji 3 w Hokeju Na Lodzie,

Cieszyn 12-14.04.2019


12.04.2019 – Piątek
13:00 Dragons Gdańsk – Orlik Opole
14:15 Pantery Cieszyn – Luce Bielsko-Biała
15:30 LHT Lublin – Winter Classic Nowy Targ
16:45 GTA Polonia Bytom – Wataha 71 Wrocław
18:00 Drwale Czarny Dunajec – Demony Nowy Targ
19:00 Oficjalne Otwarcie Mpa D3 Cieszyn 2019
19:15 Sokoły Nowy Targ – Kanzas Łódź
20:30 Orlik Opole – Luce Bielsko-Biała
21:45 Dragons Gdańsk – Pantery Cieszyn

13.04.2019 – Sobota
10:00 Winter Classic Nowy Targ – Wataha 71 Wrocław
11:15 LHT Lublin – GTA Polonia Bytom
12:30 Demony Nowy Targ – Kanzas Łódź
13:45 Drwale Czarny Dunajec – Sokoły Nowy Targ
15:00 Pantery Cieszyn – Orlik Opole
16:15 Luce Bielsko-Biała – Dragons Gdańsk
17:30 GTA Polonia Bytom – Winter Classic Nowy Targ
18:45 Wataha 71 Wrocław – LHT Lublin
20:00 Sokoły Nowy Targ – Demony Nowy Targ
21:15 Kanzas Łódź – Drwale Czarny Dunajec

14.04.2019 – Niedziela
Ćwierćfinały
8:00 – I Ćwierćfinał 16:00
9:30 – II Ćwierćfinał 17:30
11:00 – III Ćwierćfinał
12:30 – IV Ćwierćfinał


Półfinały
16:00 - I Półfinał
17:30 - II Półfinał
Zakończenie Turnieju


Link Do Wydarzenia Na Fb: Https://Www.Facebook.Com/Events/572679396584041/

Załączniki:
Pobierz (MPA D3 Cieszyn 2019.docx)MPA D3 Cieszyn 2019.docx15 Kb
 

Losowanie grup turnieju finałowego MPA Dywizji 3 w Cieszynie

 

W dniu wczorajszym odbyło się losowanie drużyn do grup na MPA Dywizji 3.

Bardzo dziękujemy Wojtkowi i Mariuszowi za przeprowadzenie losowania.

Transmisję można zobaczyć: https://www.facebook.com/arenaLUCE/

 

Tabela MPA 2019 Dywizji 3


Grupa A                           Grupa B                                Grupa C

Dragons  Gdańsk             LHT Lublin                            Drwale Czarny Dunajec

Pantery Cieszyn               GTA Polonia Bytom              Sokoły Nowy Targ

Luce Bielsko Biała            Wataha 71 Wrocław             Kanzas Hockey Team

Orlik Opole                      Winter Classic Nowy Targ     Demony Nowy Targ

 

Pozdrawiamy

Zarząd FADH

 

Załączniki:
Pobierz (MPA D3 2019 Cieszyn.jpg)MPA D3 2019 Cieszyn.jpg61 Kb
 

Terminy Turniejów Finałowych MPA 2019

MPA Dywizji 1:

termin - 25-28.04.2019

miejsce - Sosnowiec

koszt - 2.200 zł

organizator - Zagłębie 2 Sosnowiec - osoba kontaktowa: Darek Kisiel

 

MPA Dywizji 2:

termin - 9-11.05.2019

miejsce - Sosnowiec

koszt - 2.300 zł

organizator - Zagłębie 2 Sosnowiec - osoba kontaktowa: Dawid Szadkowski

 

MPA Dywizji 3:

termin - 12-14.04.2019

miejsce - Cieszyn

koszt - 2.000 zł

organizator - LUCE Bielsko-Biała - osoba kontaktowa: Mateusz Dudkiewicz

 

Zarząd FADH

 

MPA 2019 D 3 miejsce turnieju wybrane

Szanowni koledzy

Turniej MPA D 3 odbędzie się na lodowisku w Cieszynie.

Organizatorem turnieju  będzie  Luce Bielsko Biała

osoba kontaktowa: Mateusz Dudkiewicz,

@: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , t: 882 016 709.

Pozdrawiamy

Zarząd

 
Szukaj
Licznik Wizyt
mod_vvisit_counterDziś51
mod_vvisit_counterWczoraj66
mod_vvisit_counterTydzień117
mod_vvisit_counterMiesiąc1229
mod_vvisit_counterWszystkie312058
Sponsoring
Patronat

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuje.