Federacja Amatorskich Drużyn Hokeja

Komunikaty MPA D1, D2 i D3?

Witamy,

W związku z wycofaniem się 1 drużyny z rozgrywek Dywizji 1 zwolniło się 1 miejsce w Dywizji 2 (jedna drużyna zostanie przesunięta do D1). Tym samym o 3 miejsca w Dywizji 2 będą rywalizować 4 drużyny.

1 baraż:
Szarańcza Olecko - AKH Unia Oświęcim
Zagłębie II Sosnowiec - Szerszenie Oświęcim

2 baraż: przegrani pierwszego barażu grają ze sobą o ostatnie miejsce w D2. 

Termin baraży - 1 baraż do końca stycznia, 2 baraż do końca lutego. 
Drużyny mogą zagrać dwumecz lub 1 mecz - decyzja będzie należeć do drużyn. Zainteresowane drużyny organizują mecze we własnym zakresie. O terminie oraz ilości meczów proszę poinformować Federację Amatorskich Drużyn Hokeja  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Sekretarza Federacji Natalię Konicz  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz Organizatora turnieju drużynę Tychy Knights Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .


Zawodników grających w barażach należy zgłosić do weryfikacji 21 dni przed rozegraniem meczu. Skład do gry w MPA można uzupełnić do 30.12.2014.

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi gry w barażach osób z innych drużyn lub przejścia do innej drużyny w przypadku braku awansu, przypominam, że zawodnik może być zgłoszony w składzie tylko jednej drużyny, zgodnie z obowiązującą Listą zgłoszeniową zawodników do rozgrywek MPA. (§4 pkt 4 Regulaminu rozgrywek MPA).

Federacja zastrzega sobie okres 21 dni na weryfikację zawodników barażowych. Jeśli mecz odbędzie się przed upływem 21 dni od przesłania listy zawodników, a zawodnik występujący w meczu zostanie negatywnie zweryfikowany w ciągu 21 dni, to mecz zostanie zweryfikowany jako walkower na korzyść drużyny niezawinionej; w przypadku wystąpienia zawodnika nieuprawnionego w więcej niż jednej drużynie - awans do D2 bez dodatkowego barażu otrzyma drużyna niezawiniona; kwestie sporne rozstrzyga Federacja. Zawodnicy zweryfikowani negatywnie po terminie 21 dni nie wpłyną negatywnie na wynik meczów barażowych, natomiast nie będą mogli wystąpić w MPA. W tym miejscu przypominam o karach za zgłoszenie nieuprawnionego zawodnika.

Kontakty do przedstawicieli drużyn barażowych:
Szarańcza Olecko - Bartek Sobieraj ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ); 536-301-706
Zagłębie 2 Sosnowiec - Darek Kisiel ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ); 505-167-021
Szerszenie Oświęcim Michał Gawor ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ); 510-092-168
AKH Unia Oświęcim - Maciek Pułkownik  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; 505-530-610

 

W przypadku rezygnacji z barażu drużyna oraz każdy zawodnik znajdujący się na liście zgłoszeniowej zostaną ukarani roczną dyskwalifikacją w turniejach MPA. Jeśli mecz zostanie rozstrzygnięty jako walkower w związku z niestawieniem się na mecz wymaganej ilości zawodników,  tylko zawodnicy, którzy stawią się na meczu i zostaną wpisani do protokołu (który musi powstać) nie będą podlegali karze wykluczenia. Natomiast jeżeli drużyna stawi się na mecz w minimalnym składzie i odmówi rozegrania meczu, to dyskwalifikacja będzie dotyczyć wszystkich zawodników. Jeśli organizator meczu barażowego poniósł koszty organizacji meczu, to wspomniane koszty zostaną pokryte z wpłaconej na konto Organizatora zaliczki, a pozostała część zaliczki zostanie drużynie rezygnującej zwrócona.

 

Dywizja 3:
W związku z zainteresowaniem rozgrywkami amatorskimi przez większą ilość drużyn, pojawił się pomysł rozegrania turnieju na zasadach Dywizji 3. Wiemy, że każda z drużyn liczy na awans do Dywizji 2, ale czy w razie niepowodzenia każdy z Was byłby zainteresowany grą w Dywizji 3? Prosimy o deklaracje, które pomogą nam podjąć decyzję, czy organizować turniej D3.

Wszelkie pytania prosimy kierować do mnie - po konsultacji z władzami Federacji zostanie wam udzielona odpowiedź i pomoc. (Natalia Konicz  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. 604-935-984).

Ze sportowym pozdrowieniem,
Zarząd Federacji

 

MPA D2 - Tychy 14-16.04.2016

Szanowni Koledzy,

Drużyna Tychy Knights potwierdziła gotowość do organizacji Turnieju MPA Dywizji 2.

W związku z brakiem innych kandydatur TYCHY KNIGHTS oraz STOWARZYSZENIE SPORTOWE TYCHY zostanie Gospodarzem przyszłorocznego Turnieju. Gratulujemy!

Turniej zaplanowano na dni 14-16.04.2016, miejsce Stadion Zimowy Tychy.

Zachęcamy do zapoznania się z załącznikiem, w którym znajduje się więcej szczegółów oraz dane kontaktowe do Organizatora.

 

Zarząd Federacji

 

Reprezentacja Drużyn Amatorskich

Panowie,

w związku z zaangażowaniem bardzo wąskiej grupy osób w sprawy organizacyjne związane z rozgrywkami amatorskimi na arenie ogólnopolskiej oraz działalność Federacji Amatorskich Drużyn Hokeja, chcieliśmy Was zapytać:


1. czy widzicie sens istnienia formalnego stowarzyszenia skupiającego drużyny amatorskie, regulującego przepisy i pilnującego porządku organizacyjnego?

2. czy chcecie mieć reprezentanta, który będzie posiadał osobowość prawną i będzie stroną w rozmowach i poszukiwaniach pieniędzy, pomocy organizacyjnej z zewnątrz (sponsorzy, ministerialny fundusz wspierania sportu amatorskiego, itp.)?

3. czy chcecie , aby była prowadzona strona internetowa z bieżącymi informacjami dotyczącymi rozgrywek amatorskich?

4. czy zgodzicie się na wnoszenie skromnej opłaty na rzecz tworzenia i utrzymania serwisu informacyjnego oraz organizacji. Opłata mogłaby być w formie zryczałtowanej 5 zł za sezon od zawodnika zgłaszanego do rozgrywek/weryfikacji?

5. czy uważacie, że FADH jest niepotrzebna i rozgrywki amatorskie powinny być prowadzone jak przed kilku laty przez zarząd nie mający formy prawnej?

- kto z was lub waszych zawodników/działaczy należących lub nienależących do drużyn członkowskich FADH chciałby aktywnie uczestniczyć w życiu organizacyjnym rozgrywek amatorskich?

Wasze zdanie jest bardzo ważne, czekamy na wypowiedź każdego zainteresowanego, czekamy na zgłoszenia chętnych do pracy społecznej na rzecz hokeja amatorskiego.

Swoje zdanie kierujcie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   lub do:

Sekretarz Federacji
Pani Natalia Konicz
tel: 48 604 935 984
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

1.TAK/NIE

2. TAK/NIE

3.TAK/NIE

4.TAK/NIE

5.TAK/NIE

Lista chętnych : Nazwisko i Imię, drużyna, kontakt.

Pozdrawiamy,

Zarząd Federacji

 

MPA D1 - 21-24.04.2016 Bytom

Szanowni Koledzy,

Otrzymaliśmy 1 zgłoszenie kandydatury do organizacji MPA Dywizji 1.

Tym samym drużyna ADH Polonia Bytom zostanie Gospodarzem przyszłorocznego Turnieju. Gratulujemy!

Turniej zaplanowano w terminie 21-24.04.2016, miejsce Bytom.

Zachęcamy do zapoznania się z załącznikiem, w którym znajduje się więcej szczegółów, dane kontaktowe do Organizatora i pytania do uczestników w sprawie bankietu i nie tylko.

Do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy żadnej kandydatury na organizatora MPA Dywizji 2. Jedna drużyna zgłosiła wstępnie chęci, ale ostateczna odpowiedź powinna pojawić się w ciągu kilku dni. Zachęcam jednak pozostałe drużyny D2 do zaangażowania, gdyż w przypadku braku gospodarza turnieju, turniej się nie odbędzie.

Pary barażowe do MPA D2 rozlosowano w Gdańsku:
Szarańcza Olecko - AKH Unia Oświęcim
Zagłębie Sosnowiec - Szerszenie Oświęcim

Zwycięzcy meczu lub dwumeczu (do dogadania się między drużynami) awansują do D2. Termin rozegrania meczów zostanie ustalony po wyborze organizatora Turnieju Dywizji 2.

 

Pozdrawiamy

Zarząd Federacji

 

Terminarz sezon 2015/16

Terminarz:

1. do dnia 31.10.2015 zgłoszenia miejsc i współorganizatorów Turniejów Finałowych D1 i D2.

2. do dnia 15.11.2015 komunikat o wyborze współorganizatora, ogłoszenie zasad przeprowadzenia turniejów finałowych MPA oraz określenie kalendarza gier i par barażowych, jeżeli będzie taka potrzeba.

3. do dnia 30.11.2015 wpłata zadatku (pierwsza część wpisowego do rozgrywek) 1000 zł.

4. do dnia 15.12.2015 określenie terminów rozegrania MPA D1 i D2.

5. do dnia 31.12.2015 zgłoszenie składów drużyn uczestników rozgrywek  MPA max. 30  uczestników.

6. do dnia 29.02.2016 weryfikacja zawodników zgłoszonych do udziału w MPA.

 

Zarząd Federacji

 
Szukaj
Licznik Wizyt
mod_vvisit_counterDziś17
mod_vvisit_counterWczoraj45
mod_vvisit_counterTydzień200
mod_vvisit_counterMiesiąc279
mod_vvisit_counterWszystkie321676
Sponsoring
Patronat

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuje.