Reprezentacja Drużyn Amatorskich

Panowie,

w związku z zaangażowaniem bardzo wąskiej grupy osób w sprawy organizacyjne związane z rozgrywkami amatorskimi na arenie ogólnopolskiej oraz działalność Federacji Amatorskich Drużyn Hokeja, chcieliśmy Was zapytać:


1. czy widzicie sens istnienia formalnego stowarzyszenia skupiającego drużyny amatorskie, regulującego przepisy i pilnującego porządku organizacyjnego?

2. czy chcecie mieć reprezentanta, który będzie posiadał osobowość prawną i będzie stroną w rozmowach i poszukiwaniach pieniędzy, pomocy organizacyjnej z zewnątrz (sponsorzy, ministerialny fundusz wspierania sportu amatorskiego, itp.)?

3. czy chcecie , aby była prowadzona strona internetowa z bieżącymi informacjami dotyczącymi rozgrywek amatorskich?

4. czy zgodzicie się na wnoszenie skromnej opłaty na rzecz tworzenia i utrzymania serwisu informacyjnego oraz organizacji. Opłata mogłaby być w formie zryczałtowanej 5 zł za sezon od zawodnika zgłaszanego do rozgrywek/weryfikacji?

5. czy uważacie, że FADH jest niepotrzebna i rozgrywki amatorskie powinny być prowadzone jak przed kilku laty przez zarząd nie mający formy prawnej?

- kto z was lub waszych zawodników/działaczy należących lub nienależących do drużyn członkowskich FADH chciałby aktywnie uczestniczyć w życiu organizacyjnym rozgrywek amatorskich?

Wasze zdanie jest bardzo ważne, czekamy na wypowiedź każdego zainteresowanego, czekamy na zgłoszenia chętnych do pracy społecznej na rzecz hokeja amatorskiego.

Swoje zdanie kierujcie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   lub do:

Sekretarz Federacji
Pani Natalia Konicz
tel: 48 604 935 984
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

1.TAK/NIE

2. TAK/NIE

3.TAK/NIE

4.TAK/NIE

5.TAK/NIE

Lista chętnych : Nazwisko i Imię, drużyna, kontakt.

Pozdrawiamy,

Zarząd Federacji

 
Szukaj
Licznik Wizyt
mod_vvisit_counterDziś18
mod_vvisit_counterWczoraj35
mod_vvisit_counterTydzień281
mod_vvisit_counterMiesiąc1299
mod_vvisit_counterWszystkie318444
Sponsoring
Patronat

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuje.