Komunikat Zarządu Federacji terminy zgłoszeń do MPA

Drodzy Panowie,

Zarząd FADH informuje, że ulega zmianie (zostaje wydłużony) termin płatności pierwszej raty wpisowego (1.000 zł) oraz zgłaszania składów do MPA z dnia 31.12.2016 r. do 12.01.2017 r.

Powód:

Zdobywając nowe doświadczenia podczas każdego z turniejów MPA, gdzie co roku pojawiają się nowe sytuacje, których nie przewidzieliśmy w dotychczasowym regulaminie MPA oraz chcąc wdrożyć nowe postanowienia idąc za potrzebami większości - obecnie jesteśmy na końcowym etapie zatwierdzania nowego regulaminu MPA.

Nowy regulamin powinien Wam zostać przedstawiony do 3-4 dni.

Chcielibyśmy, abyście zapoznali się z nim dokładnie, a dopiero wtedy zgłaszali gotowość do gry potwierdzając swoje zgłoszenie wpłatą pierwszej raty wpisowego na konto bankowe Federacji. Ponadto prosimy abyście zapoznali się z definicją amatora - zawodnika uprawnionego do gry w turnieju MPA oraz ewentualnymi karami jako konsekwencjami za zgłoszenie zawodnika nieuprawnionego. Pamiętajcie, że wstępna weryfikacja zawodnika jest po stronie drużyny zgłaszającej.

Wprowadziliśmy druki (zgłoszenie do turnieju, zgłoszenie składu oraz oświadczneie woli), na których w pierwszej kolejności reprezentant drużyny odpowiada za zgłoszonych zawodników, a przed samym turniejem każdy z zawodników biorących udział w turnieju samodzielnie podpisuje "oświadczenie woli" - druki zostaną Wam przedstawione razem z regulaminem.

 

Kolejna sprawa dotyczy drużyn zgłoszonych do Dywizji 3 oraz do baraży do Dywizji 2.

Nowe drużyny (nie uczestniczące regularnie w turniejach MPA) często zmieniają zdanie i rezygnują z gry. W konsekwencji tego turniej Dywizji 3 musi zostać odwołany, a drużyny chętne do gry pozostają "na lodzie" bez możliwości rozegrania turnieju, a ich ewentualny awans do Dywizji 2 przedłuża się o kolejny rok.

Dlatego prosimy o wpłatę pierwszej raty wpisowego 1.000 zł na konto Federacji do dnia 31.12.2016 r. w celu potwierdzenia zainteresowania grą. Dnia 2.01.2017 r. sprawdzimy wpłaty na koncie i tym samym będziemy mieli jasny obraz zainteresowania udziałem w turnieju/barażach. Tego samego dnia zostanie przekazana informacja czy 3 drużyny zgłoszone do baraży do Dywizji 2 otrzymają automatycznie miejsce w Dywizji 2 (losowanie grup w terminie późniejszym), a pozostałe rozegrają turniej Dywizji 3. Jeśli chęć gry zostanie potwierdzona przez mniejszą niż obecnie zgłoszona liczbę drużyn, wtedy wszystkie zagrają turniej barażowy o 3 miejsca w Dywizji 2. Konto Federacji:  96 1140 1065 0000 3996 4700 1001.

Tytuł wpłaty : Wpłata wpisowego do turnieju MPA- I rata + nazwa drużyny

 

Zarząd

 
Szukaj
Licznik Wizyt
mod_vvisit_counterDziś24
mod_vvisit_counterWczoraj34
mod_vvisit_counterTydzień335
mod_vvisit_counterMiesiąc1177
mod_vvisit_counterWszystkie316833
Sponsoring
Patronat

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuje.