17 MPA DII Sosnowiec
MPA 2018 D3 JANÓW
Oficjalna strona MPA 17

Cele

Dlaczego Federacja ?

Celem  powołania organizacji,  jest  wyłonienie jednej reprezentacji środowiska Amatorskich Drużyn Hokeja na Lodzie  na poziomie  ogólnopolskim. Związek pod nazwą   Federacja  Amatorskich Drużyn Hokeja  ma  za zadanie  reprezentować nas na szczeblu Centralnym w kontaktach z Ministerstwem Sportu, Ministerstwem Edukacji, instytucjami Samorządowymi na wszystkich  szczeblach, organizacjami zajmującymi się sportem. Jego zadanie to  szukanie poparcia organizacyjnego i finansowego  potrzebnego dla rozwoju Sportu Amatorskiego w dyscyplinie jaką jest Hokej na Lodzie.

Członkami Federacji  mogą być  Stowarzyszenia, Kluby Sportowe, Drużyny hokejowe  mające rejestrację, zgłoszenie do ewidencji. Dla tych którzy nie są zarejestrowani oferujemy pomoc w  przejściu tego wymogu formalnego.

Każde Stowarzyszenie, chcące przystąpić do Federacji musi podjąć uchwałę w której wyrazi taką wolę, oraz  wyznaczy  delegatów  uprawnionych  stosownymi pełnomocnictwami  do działania w Federacji. Każde Stowarzyszenie Członek Zwyczajny Federacji ma jeden głos wyrażany poprzez swego Delegata . W zebraniu może uczestniczyć więcej reprezentantów Stowarzyszeń, ale bez dodatkowych praw udziału  w głosowaniach.

Jeżeli  Państwa Stowarzyszenie chce uczestniczyć w pracach Federacji Amatorskich Drużyn Hokejowych i Wasze Stowarzyszenie, Drużyna mają wolę  być członkami Federacji, prosimy o kontakt, prześlemy Wam wzory dokumentów jakie należy dostarczyć celem przystąpienia  i działania w Federacji.

 
Szukaj
Licznik Wizyt
mod_vvisit_counterDziś68
mod_vvisit_counterWczoraj117
mod_vvisit_counterTydzień676
mod_vvisit_counterMiesiąc2104
mod_vvisit_counterWszystkie213075
Sponsoring
Patronat

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuje.